Zamówienia

Zamówienia

Złożenie zamówienia na stronie www.kraszek.com.pl jest mozliwe tylko po założeniu konta użytkownika poprzez rejestrację, która polega na wypełnieniu przez Kupującego, w sposób prawidłowy, formularza rejestracyjnego (podania danych osobowych oznaczonych jako wymagane, adresu email, który następnie będzie stanowił login Kupującego oraz ustalenia przez Kupującego hasła dostępu). Kupujący musi wyrazić zgodę na zawarcie umowy sprzedaży, oświadczyć, że zapoznał się z regulaminem sklepu internetowego www.kraszek.com.pl.

Po otrzymaniu wypełnionego przez Kupującego formularza rejestracyjnego jest on weryfikowany przez pracownika firmy Gama Ewa Kraszek. O wyniku weryfikacji Kupujący jest informowany w ciągu 24 godzin w dniach roboczych e-mailem.

Rejestracja, o której mowa powyżej odbywa się jednorazowo, a kolejne zamówienia towarów dokonuje się na stronie internetowej www.kraszek.com.pl po zalogowaniu poprzez podanie loginu i ustalonego przez Kupującego hasła.

Login i hasło ustalane przez Kupującego mają charakter poufny.

 Na każdy sprzedany towar wystawiamy fakturę VAT lub paragon fiskalny.

Minimalna kwota zamówienia wynosi 300 zł brutto. Przy zakupach niższych niż 300zł brutto zapraszamy do sklepu detalicznego: www.kraszek.pl

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 12:00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są w najbliższym dniu roboczym.

Paczki wysyłamy kurierem DHL, od poniedziałku do piątku.